Prodejte rychleji

Vím, jak na to!

Základem prodeje je správný odhad nemovitosti
Kvalitní prezentace vzbudí zájem
Díky marketingu nemovitosti oslovíme velké množství zájemců
A díky těmto faktorům prodáme společně rychleji a lépe!
Radim_banner-2

Opravdu 
komplexní služby

Chcete pomoc s rekonstrukcí,
financemi, energiemi? Vše
vyřešíme společně.

Špičkový realitní 
servis

Správný odhad ceny a kvalitní 
prezentace a marketing 
nemovitosti je klíč k úspěchu.

Vzdělávám makléře
i širokou veřejnost

Bojuji proti všem nefér realitním
kancelářím a za narovnání
realitního trhu.

Kdo jsem?

Jsem realitní makléř zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Ostravě a okolí. Moji specializací je oblast Poruby, kde jsem se narodil a vyrůstal. Z Poruby mám většinu klientů i přátel, znám veškeré části Poruby a ceny nemovitostí v této oblasti. Nicméně nepůsobím jen v Porubě, ale zaměřuji se na celou Ostravu a okolí.

“Jestli chcete vědět, jaký jsem, zeptejte se mých klientů a přátel. Nerad mluvím o sobě, jsem sebekritický, ale práci dělám na 100 %.”

Nabízím svým klientům profesionální, férový, empatický přístup, komplexní služby, kdy za každou cenu chci pomoci klientovi. Rád říkám, že nejrychlejší obchod nemusí být ten nejlepší. Mým prvořadým cílem je, aby obchod vždy proběhl bez jakýchkoliv komplikací a za cenu, která je pro mého klienta co nejvýhodnější.

Během své praxe jsem se naučil, že jedním z nejdůležitějších faktorů, které dokážou urychlit prodej nemovitosti a zvýšit její cenu i o desítky procent, je vizuální atraktivita a strategie prodeje.

V rámci komplexnosti služeb Radim zajišťuji vše od odhadu nejlepší ceny za nemovitost, přes kompletní přípravu k prodeji, homestaging, inzerci na nejnavštěvovanějších realitních webech, až po zajištění veškeré dokumentace a veškerých smluv společně se zápisem do katastru nemovitostí, nebo přepisu na bytovém družstvu. O celém průběhu obchodu klienty neustále informuji prostřednictvím pravidelných týdenních reportů.

Dobře poradit je pro mě klíčové.

Zde je rozdíl oproti běžným realitním makléřům, kteří chtějí co nejrychleji prodat a co nejvíce vydělat. Já dávám klienta vždy na první místo.

Preferuji se zákazníkem osobní schůzku, kdy chci vidět byt, porozumět okolí, všem aspektům a chci zákazníkovi vysvětlit celý proces realitní transakce.

Moje vize

“Chci se prezentovat poctivou prací a pomáhat dalším lidem. Peníze nemohou být výše nad spokojeným klientem.”

Jak pracuji a jaké jsou mé služby

Společně se svým týmem v MINT reality s.r.o. dbáme na to, aby námi poskytované služby byly skutečně komplexní.

V současnosti nestačí nafotit zakázku na telefon, umístit ji na Sreality a čekat. A nebo vlastně někomu stačí. Ale ten někdo neprodá rychle a za maximální možnou cenu.

Se mnou prodáte rychle, výhodně a bez starostí. Mám totiž ověřenou strategii, kterou Vám teď představím.

Špičkový realitní servis

Před samotnou prezentací Vám vysvětlím celý proces prodeje, které kroky budeme realizovat a co to bude pro Vás znamenat. Chci Vás maximálně připravit na vše, co je s prodejem nemovitosti spojené a edukovat Vás o stavu realitního trhu.

Nemovitost správně ocením

Správný cenový odhad je základem. Připravím špičkové podklady o ceně nemovitosti a čerpám jak z dat z katastru, cenových map, tak i ze znalosti prostředí. Zaměřuji se také na vlastnosti a faktory, které často zůstanou bez povšimnutí. Více o těchto faktorech na našem Blogu. 

Máme stanovený rozptyl ceny a nyní uděláme vše pro to, abychom prodali za horní hranici rozptylu. Zároveň Vás seznámím se všemi náklady a postupy během prodeje.

Prezentace nemovitosti

Zakládám si na velmi kvalitní prezentaci, která zahrnuje přípravu nemovitosti (vyklizení, případně vymalování, homestaging), tvorbu videoprohlídky, fotografíí, vizualizací a prezentačních materiálů.

Marketing nemovitosti

Jak jsem psal výše, někdo považuje za marketing nemovitosti inzerci na Srelitách a tím to hasne. U mě to tak není.

Marketing nemovitosti je proces, který zahrnuje inzerci na webu mintreality.cz, mém vlastním a následnou propagaci detailu nemovitosti na těchto stránkách. Videoprohlídky umisťujeme na naše kanály se stovkami sledujících a i tam je propagujeme.

nabidka-nemovitosti
Mint-reality-InstagramMint-reality-Facebook
mint-zdrojemint-google
Kromě reklam na sociálních sítích, Google a Seznamu tvoříme i newslettery s nabídkou nemovitostí.
komplexní služby

Těmito aktivitami dokáži během krátké doby dostat nemovitost do oběhu a správným zacílením ji dokáži dostat k zájemcům. Strategie obsahuje několik kroků dle časového úseku prodeje.

Zároveň máme díky naším online a offline aktivitám širokou databázi poptávajících, kterou oslovujeme s nabídkou a velmi často hned v první vlně mám několik prohlídek.

Starám se o celý proces prodeje či pronájmu

Jakmile naleznu zájemce o nemovitost, vysvětlím zájemci celý postup transakce. Jsem maximálně transparentní, hájím Vaše zájmy a zároveň se chci postarat i o kupujícího, aby byl s celým procesem maximálně spokojený.

Připravím veškeré podklady pro právníka a zajistím celý právní servis, včetně advokátní úschovy. Nikdy neskládáte peníze do úschovy na můj a nebo firemní účet, ale vždy na účet úschovy advokáta, který je pro tuto příležitost vytvořený.

Postarám se o veškeré smlouvy, které s Vámi projdu a taktéž i s kupujícím / nájemcem.

férový_realitní-makléřrecenze Věrarecenze matěj

Prodejem či pronájmem to u mě nekončí

Dokáži Vám poradit v oblasti investic a financí. Taktéž v MINTu řešíme rekonstrukce, pomohu Vám s přepisem energií či zařízením internetu.

A nebo Vám třeba poradím, kde se dobře ostříhat. :-)

Máte dotaz? Rád ho zodpovím


envelopephone-handset