Moje služby

Komplexní realitní služby

Prodej a pronájem nemovitostí
Právní servis
Finanční poradenství
Rekonstrukce
Přepisy energií
Vyberte si pro prodej či pronájem toho správného partnera!
Radim_banner-2

Moje služby

Zprostředkování prodeje nemovitosti

Zprostředkováníprodeje nemovitosti

Prodej nemovitosti se na první pohled nemusí zdát jako komplikovaný proces, opak je ale pravdou. Aby vše proběhlo hladce, bez starostí a možných problémů, nabízím kompletní zprostředkování prodeje nemovitosti se všemi službami.
Služba makléř kupujícího

Služba makléř kupujícího

Nejen při prodeji nemovitosti, ale i při její koupi vám mohu ušetřit spoustu starostí, času a mnohdy i peněz. Ať už hledáte dům nebo byt k bydlení nebo sháníte sídlo či pobočku pro vaši firmu, díky službě makléř kupujícího můžete najít vhodnou nemovitost, jak se říká, pod pultem, ale taky získat lepší podmínky koupě.
Poradenství a edukace

Finanční poradenství

Pokud chcete koupit nemovitost, ale nemáte aktuálně dost prostředků, poradím vám nejen jak získat výhodnou hypotéku, ale s pomocí kolegů i přímo s hypotečním úvěrem, pojištěním nemovitosti, povinným ručením, daněmi nebo životním pojištěním.
Kultivované výkupy nemovitostí

Kultivované výkupy nemovitostí

Nechcete řešit realitní transakci klasickou cestou? Nafocení, prohlídky, výběr kupujícího, smlouvy, čekání na vyřízení hypotéky... Chcete prodat hned? Nemovitost od Vás s MINTem koupíme my. Vždy na základě cenového odhadu a poctivého přístupu.
Kompletní realitní servis

Pronájmy nemovitostí

Chcete pronajmout svou nemovitost? Nebo naopak hledáte například byt k pronájmu? Najdu Vám spolehlivého, solidního a slušného nájemníka. Stejně tak se postarám o veškerý marketing nemovitosti, prohlídky, smlouvy a podobně.
Rekonstrukce

Rekonstrukce interiérů

Náš tým na přímo a nezávisle na koupi či prodeji zajišťuje rekonstrukce bytů. Zaměřujeme se především na rekonstrukce interiérů a máme za sebou několik úspěšných realizací.
Domluvte si schůzku

Máte dotaz? Rád ho zodpovím


envelopephone-handset