KONTAKT NA MAKLÉŘE

RADIM

722 792 287 (RADIM)

O mně

img img img
About

Dobrý den, jmenuji se
Radim Vrána

jsem realitní makléř zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Ostravě a okolí. Svým klientům nabízím profesionální přístup a širokou škálu služeb. Mým prvořadým cílem je, aby obchod vždy proběhl bez jakýchkoli komplikací a za cenu, která je pro mého klienta co nejvýhodnější.

Svým klientům nabízím férový a profesionální přístup, který sahá od odhadu nejlepší ceny za nemovitost, přes kompletní přípravu k prodeji, homestaging, inzerci na nejnavštěvovanějších realitních webech, až po zajištění veškeré dokumentace. Dokážu vám také pomoci s financováním vašeho bydlení prostřednictvím finančního poradenství.

Během své praxe jsem se naučil, že jedním z nejdůležitějších faktorů, které dokážou urychlit prodej nemovitosti a zvýšit její cenu i o desítky procent, je vizuální atraktivita a strategie prodeje. Vaši nemovitost proto zdokumentuji pomocí profesionálních fotografií a videa, tak aby vypadala co nejlépe. Poté zajistím její inzerci na nejnavštěvovanějších realitních portálech a na sociálních sítích, kde ji uvidí tisíce solventních kupců.

Svým klientům poskytuji kompletní službu. Nemovitost nacením, zajistím její propagaci, prohlídky zájemců a postarám se o vyhotovení veškerých smluv společně se zápisem do katastru nemovitostí, nebo přepisu na bytovém družstvu. O celém průběhu obchodu vás budu neustále informovat prostřednictvím pravidelných týdenních reportů. Veškeré starosti přenecháte na mě a zároveň nic neplatíte předem.

Pokud chcete rychle a bezpečně prodat svou nemovitost za nejvyšší možnou cenu, budu vám rád nápomocen. Na nezávazné schůzce najdeme jistě společné řešení, které bude pro vás nejvýhodnější :).

V roce 2020 jsem absolvoval kvalifikační zkoušku odborné způsobilosti pro výkon pozice Obchodník s realitami s autorizací Ministerstva pro místní rozvoj ČR (66-042-M).

Naleznete také na mapě certifikovaných makléřů.

http://radimvrana.cz/wp-content/uploads/2021/01/cropped-radimfoto-1-570x570.png
section-458826e
section-f025565
check our

move in ready