KONTAKT NA MAKLÉŘE

RADIM

722 792 287 (RADIM)

Pronájem Vily, ul. Sadová, Moravská Ostrava

Pronájem Vily, ul. Sadová, Moravská Ostrava

Bydlete v blízkosti náderného parku v centru Ostravy.

Nabízíme k pronájmu výjimečnou vilu rodu Špačků prvorepublikové úrovně na jedné z nejstarších ulic v Ostravě, ul. Sadová, Moravská Ostrava a Přívoz. Konzervativně komponovaný patrový dům z roku 1925 reprezentuje tradiční architekturu..

údaje o nemovitosti

Perfektní lokalita
neobyčejné bydlení!

Z chodby v přízemí vstupujete do třech pokojů, kde jeden z nich je průchozí do čtvrtého pokoje. Prostorná koupelna s vanou a toaletou je přístupná z jednoho z pokojů. Srdcem celé vily je bezesporu prostorná hala s kulečníkovým stolem a posezením. V přízemí se také nachází kuchyň a dvě samostatné toalety. Vnitřní uspořádání prostoru reflektuje britskou halovou dispozici s otevřeným dřevěným schodištěm zpřístupňujícím místnosti v patře. V I. patře se nachází celkem 4 pokoje, kde tři z nich mají samostatný vstup z chodby a čtvrtý pokoj je zpřístupněn přes pokoj průchozí. Ve dvou pokojích je koupelna s vanou a toaletou, v jednom z pokojů také sprchový kout s toaletou. Na balkon umístěný v I.patře se vstupuje z jednoho z pokojů. Po schodišti se dostaneme do II.patra, kde se nachází dva neprůchozí pokoje, koupelna s toaletou je umístěna na chodbě. Na balkon ve II. patře je přístup z chodby. K užívání slouží také zahrada o velikosti 620 m2 s dvěmi renovovanými altány s posezením, kde v jednom z nich je napojení na elektřinu.

5 a více
Pokojů
1925
Postaveno roku
4
Koupelny
860
section-a463b7d
section-16eee2a
section-16eee2a
výhled

Pohled na park a
srdce ostravy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec lorem magna, dignissim nec hendrerit ut, laoreet ut nibh. Mauris pharetra, diam a interdum lacinia, nisl metus tincidunt dui, at consectetur turpis dui id odio. Vivamus congue laoreet pellentesque

section-22c2ca4
section-22c2ca4
neobvyklá

Obytná a zahradní plocha.

Donec lorem magna, dignissim nec hendrerit ut, laoreet ut nibh. Mauris pharetra, diam a interdum lacinia, nisl metus tincidunt dui, at consectetur turpis dui id odio. Vivamus congue laoreet pellentesque. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

section-4f9beba

Klidné sousedství

Blízko školám, obchodům, parku, MHD a centru

Prohlédnout okolí
section-abc1532
prohlédněte si

fotky nemovitosti

section-17a42ad